Zlepšete si LinkedIn profil – Infografika

Jste na Facebooku? Na Twitteru a na Instagramu? Máte založený profil na Pinterestu? V tom případě určitě sledujete naše boardy na Milujeme Infografiky!, ale to je teď vedlejší…
Pokud jste aktivní na zábavných sociálních sítích, ale pozapomněli jste na ty profesní, které jsou čím dál tím důležitější pro vaše uplatnění na pracovním trhu, prohlédněte si infografiku pod článkem. Ta vám popíše, jak si můžete snadno vylepšit svůj profesní profil na LinkedIn, stále více využívané sociální síti.
Už první dojem z vašeho profilu může rozhodnout o vašem úspěchu v přijímacím řízení, snažte se tedy, aby byl co nejlepší! Nikoho asi nepřekvapí, že profesionální profilová fotografie bez rušivého pozadí je základ. Při vyplňování profilu buďte věcní a nepřehánějte to se samochválou, vyhněte se také profláknutým frázím (jsem kreativní/dynamický/zodpovědný/…). Po kompletním vyplnění profilu si udělejte korekturu; zkontrolujte správnost pravopisu a odkazů v textu.
To byla jen ochutnávka, další tipy na kompletní a působivý profil už si ale sami nastudujte v infografice pod článkem. Přejeme vám co nejvíce pracovních úspěchů!
how-to-improve-your-linkedin-profile-presence
Zdroj: Quill.com