Pojďme se společně podívat na hlavní výhody, které tvorba infografik vašemu webu a celkově podnikání přinese.

  • Efektivní a rychlá komunikace s návštěvníky. Dobře nadesignovaná infografika vám snadno pomůže návštěvníky informovat.
  • Zvýšení návštěvnosti. Infografiky mají velkou schopnost přilákat nárazovou návštěvnost. Když se vaší infografice zadaří, můžete zvednout návštěvnost až o stovky procenty.
  • Podpoříte autoritu značky. Jestliže produkujete infografiky pravidelně, můžete díky nim mnohonásobně zvýšit povědomí  o vaší značce. Nesmíte proto zapomenout každou infografiku co vytvoříte citlivě o brandovat.
  • Zlepšíte off-page SEO webu. Lidé na hezké a zajímavé věci přirozeně a rádi odkazují. Díky infografice můžete získat množství přirozených odkazů z různých domén. Celkově vám infografika může zajistit pěkné výsledky v off-page optimalizaci a link baitingu.
  • Stanete se expertem na určitou oblast. Doslova přes noc se můžete stát expertem v oboru. Pěkná grafika, moderní metoda propagace, zajímavá data, nové informace jsou tím marketingovým mixem, který vás v očích zákazníků odliší od konkurence.
  • Ovládněte světový trh. Infografikou můžete snadno cílit na celosvětový trh.

Máte zájem o vytvoření infografiky?

Všechny výše vyjmenované body vám především pomůžou v jedné a moc důležité věci: rozhýbáte příběh vaší značky. Každá infografika může být „střípkem“ celého online marketingu vaší firmy. Jestli nyní o infografice uvažujete, zkuste se zamyslet, jaký příběh byste jí chtěli vašim čtenářům sdělit, zda se hodí do celé vaší obsahové strategie a potom nám napište zprávu. Rádi vám infografiku vytvoříme přímo na míru podle vašich požadavků. Napište nám zde.