Nádherné valentýnské infografiky

Speciál plný lásky – čtyři nádherné valentýnské infografiky

A je to tu zase. Valentýnské období, čas lásky, zasnoubení a svateb, romantických večeří, ale také komerce, reklam a srdíček úplně všude. A samozřejmě – také doba růžově sladkých, zamilovaných infografik. Musíme se přiznat, že jsme si tyto romantické obrázky a grafiky zkrátka zamilovali. I proto jsme pro vás dnes vybrali hned čtyři nejhezčí!

Láska v citátech a číslech

Od dob Moulin Rouge, kdy Ewan McGregor citoval „love lifts us up where we belong“ milujeme citáty o lásce. Čísla už milujeme o něco méně, ale pokud jde o zamilovaná čísla, zvládneme to taky… Přečtěte si nejzajímavější fakta a statistiky o lásce, zamilovanosti a partnerství, která jsou v nádherné infografice doplněná též citáty slavných osobností a roztomilými ilustracemi! Dozvíte se tak třeba, za jakých okolností se může tlukot srdcí milenců synchronizovat či jak jsou na tom s pevností vztahy, které vznikly online vůči těm offlinovým…

Láska v citátech a číslech – Infografika

Zdroj – cherami.cards

On řekl vs. ona řekla: Valentýnská edice

Co si pod slovem „Valentýn“ vybaví muž a co žena? Jaký je ideálně strávený romantický večer podle příslušnic něžného pohlaví a jak na tento nápad reaguje muž? Kolik kdo utratí a kde nejčastěji nakupují? A všímají si postupné komercializaci spíše muži, nebo ženy? Pokud vás zajímá, jak tento kontroverzní den vnímají různá pohlaví, rozhodně by vám neměla uniknout následující infografika.

Co říkají o Valentýnu muži a co ženy? – Infografika

Jaký vztah má sv. Valentýn a ekonomika? 2011 vs. 2016

Sice jsme již zmínili, že si s čísly moc nerozumíme, ale ekonomika tak populárního svátku je tématem, které rozhodně nemůžeme vynechat. V růžové infografice se dočkáte opět jistého srovnání žen a mužů, ale také výsledků průzkumů a počtu prodaných valentýnských přání či či čokolád v roce 2011. A infografika od Forbesu níže vám umožní srovnat tyto výsledky s o pět let pozdějšími – s rokem 2016. V kterých ohledech se čísla téměř nezměnila a které produkty slavily loni ten největší úspěch? Zjistěte to s námi!

Ekonomika dne sv. Valentýna – Infografika

Zdroj – Online MBA

Ekonomika Valentýna 2016 – InfografikaZdroj – Forbes