Nákupní třídy kolem světa – infografika

Pokud rádi nakupujete a cestujete, tato infografika je pro vás doslova jako stvořená. Podívejte se v ní s námi na ta nejlepší nákupní místa po celém světě – od Ameriky přes Evropu až po Asii.

  • New York – Pátá Avenue – V hlavním městě módy, městě, které „nikdy nespí“, se nachází kilometr dlouhá hlavní třída Manhattanu se 43 obchody, mezi nimiž nepřehlédnete značky jako Lacoste, Diesel nebo Tommy Hilfiger.
  • Hong Kong – Central, the Landmark – Luxusní obchodní centrum založené v 80. letech se skládá ze 4 pater s celkem 34 obchody, mezi nimiž neminete značky jako Louis Vutton, Paul Smith nebo Tiffany & Co.
  • Tokyo – Ginza, Chuo Dori – Přepychová nákupní třída se 49 obchody, mezi nimiž poznáte například Chanel, ChristianDior nebo Cartier.
  • Paříž – Avenue des Champs-Élysées (Elysejská pole) a Avenue Montaigne (Montaignova třída) – Dohromady necelé téměř dva kilometry plné obchodů (34), mezi nimiž nechybí značky jako Versace, Hugo Boss nebo Prada.
  • Londýn – Bond Street – Hlavní londýnská nákupní třída založená na začátku 18. století je téměř kilometr dlouhá a pojímá na 78 obchodů, zmiňme například DKNY, Dolce & Gabana nebo Gucci.
  • Milan – Via Monte Napoleone – Elegantní, drahá nákupní třída založená v 80. letech 19. století je sice pouze necelý půl kilometr dlouhá, ale své produkty zde nabízí dokonce 86 obchodů! Které proslavné značky to jsou? Valentino, Calvin Klein, La Perla atd…

Další známé nákupní třídy jsou například v Los Angeles (Rodeo Drive) nebo v Barceloně (Passeig de Gracia). Tak na co čekáte. Vyražte „shopovat“. :-)

Nakupni tridy kolem sveta - infografika

Zdroj: travelsupermarket.com