Jak vybrat zásnubní prsten – infografika

Valentýn se blíží, mnoho pánů určitě uvažuje i nad tím největším dárkem z dárků, kterým mohou svou milou obdarovat. Řeč dnes tedy bude o zásnubních prstýncích – vybrat ten správný není vůbec jednoduché, spíš bychom to mohli přirovnat k noční můře. Bude se jí líbit? Můžu si ho dovolit? Co když řekne ne?

Tyto otázky si klade určitě většina, kdo se již se zásnubami setkala. Pokud si nepotrpíte na překvapení, můžete jít koupit prsten i se svou vyvolenou – dělá to tak 64 % párů. Pokud nemáte našetřeno, raději s koupí prstenu počkejte, průměrná cena „zásnubáku“ je např. za velkou louží cca 3 měsíční platy.

Drahý kamínek by zásnubní prsten měl rozhodně zahrnovat, jaký tvar ale zvolit? Kulatý, hranatý… nebo snad ve tvaru srdíčka? Na všechny možné podoby se podívejte do infografiky. A s materiálem to také nebude jednoduché: zvolíte klasické zlato, z nějž je vyrobeno 73 % zásnubních prstenů, nebo zkusíte třeba platinu? Pokud máte vybráno, pak už nezbývá, než vám popřát hodně štěstí s výběrem správné velikosti.

Vybrat prsten není jen tak. Jak na to?

Zdroj: weddingforward.com