Infografický vánoční dárek: 5 nádherných infografik o marketingu!

Vánoce už jsou doslova za dveřmi i za rohem, vánoční atmosféře už se téměř nedá uniknout. I my jsme jí podlehli a připravili jsme si pro vás malý vánoční dárek. Vybrali jsme pět nádherných, ale také užitečných infografik z oblasti e-marketingu, které vám v roce 2017 pomůžou dosahovat ještě lepších výsledků! Jak tedy na více konverzí (nejen) na sociálních sítích, jak dělat marketing tak, aby byl dobře zapamatovatelný a jak psát dobré reklamní e-maily? To vše vám infografiky zábavnou cestou ukáží!

Trendy e-marketingu

1. Jak napsat dokonalý prodejní e-mail

Tato infografika neobsahuje jen prázdná slova, naopak – obsahuje kompletní anatomii dobrého marketingového e-mailu, od předmětu až po podpis. Inspirujte se a prodávejte prostřednictvím e-pošty ještě lépe!

Dokonalý prodejní e-mail – Infografika

Zdroj: Allgoodcopy.com

2. Jak rychle proměnit kontakty v konverze?

Kdy zákazníkům volat? Jaká část konverzace je nejdůležitější? Kdy byste měli přijít se slevou a kdy slevové kupony raději pustit z hlavy? Přehledná infografika, založená na několika statistikách a výzkumech, tohle všechno ví. Pokud potřebujete prodávat i v roce 2017, neváhejte a mrkněte na ni!

Jak rychle proměnit kontakty v konverze? – Infografika

3. Osvojte si pravidla etikety sociálních sítí!

Kolik hashtagů je v pořádku, co se sluší a patří při repostování na Instagramu a co byste měli sdílet na Google+? I sociální sítě mají svoji vlastní etiketu – a vyznat se v ní je dost možná složitější než v etiketě klasické. Dokážete vstoupit do této online společnosti a neutrhnout si ostudu? Otestujte se s naší infografikou!

Jak se chovat na sociálních sítích? – Infografika

Zdroj – TollFreeForwarding

4. Jak dělat marketing, po kterém štěkne pes

Chcete, aby vaše značka byla vidět? Chcete dělat marketing, který je nějakým způsobem odlišný, jedinečný a unikátní? Chcete se vymanit ze stáda, které dělá všechno podle stejných zkostnatělých učebnicových pravidel? Pak by vám tato infografika, která prozradí, jak dělat marketing jinak, jak velký vliv mají barvy a co je nejefektivnější!

Jak na marketing, po kterém štěkne pes – Infografika

5. Vykročte do roku 2017 podle nejnovějších trendů!

Společnost BorensteinGroup každý rok zveřejňuje předpověď trendů do nového roku, a jinak tomu nebylo a není ani letos. Zábavnou a hravou formou tak představují, co budete potřebovat, co bude nutné umět a jaké ústupky budete muset udělat vývoji internetového světa. Vyškrtněte roboty a připravte si super zabezpečení, modrou pilulku a GPS. Marketingová jízda roku 2017 právě začíná!

Buďte trendy i v roce 2017! – Infografika

Zdroj: Borenstein group