Četba nemusí být časově náročný koníček, záleží na volbě titulu – Infografika

Nemáte čas na čtení? To není žádná výmluva! Ne pokud znáte knížky, které najdete v infografice pod článkem – přečtení každé z nich vám totiž nezabere ani hodinu času*, takže konec vykrucování, jde se na to!

V následujícím seznamu knih, který grafici z portálu Ebook friendly.com přetvořili do moderní, vizuálně přitažlivé infografiky, si na své přijde každý. I  sporadického čtenáře či člověka, který o čtení příliš zájmu nejeví, v něm zaručeně některý titul zaujme. Na výběr je totiž ze 24 knížek různých žánrů, od světových klasiků až po komediální současné autory.

A pro milovníky literatury na druhé straně barikády máme návrh na (pravda, trochu extrémní) čtenářskou výzvu, kterých se v poslední době na internetu urodila spousta. Stihnete všechny zmíněné knížky přečíst během jediného dne? Jen si to spočítejte – průměrný čtenář podpořený notnou dávkou kofeinu by to dokázal…

*Časová náročnost čtení každé z uvedených knih je odvozena od rychlosti čtení průměrného čtenáře – 300 slov za minutu = 1800 slov za hodinu.

knihy do hodiny infografika

Zdroj: Ebook friendly.com